Pokazy taneczne

Salma, charyzma i piękno. Jeśli oczekujecie Państwo fasynującego pokazu na światowym poziomie, kostiumów zapierających dech, oraz dobrej zabawy, wybór Salmy będzie oczywisty. Tanecrka bawi publiczność wspaniałym tańcem, jak i żartem w trakcie prowadzenia mini warsztatów tanecznych. Pokazy taneczne to elegancja ruchu, kunszt warsztatu tanecznego oprószonego szczyptą pikanterii. Energia, wdzięk i seksapil.

Salma to esencja kobiecej zmysłowości.
Za każdym razem jest długo oklaskiwana przez publiczność. Jej wdzięk, elegancja, perfekcja i profesjonalizm, uwodzi publiczność. Jest przy tym ciepła i serdeczna.
Atutem tancerki są absolutnie bajkowe, profesjonalne stroje, oraz rekwizyty dodające magii każdemu z jej pokazów. Salma tańcząc potrafi dotrzeć do każdego widza, dając poczucie wyjątkowości i ekscytacji.

Salma to międzynarodowa tancerka, absolwentka Berliner Tanzacademie Cifuentes. W latach 2013-2018, była członkinią Multi International Catt Dance Company. Salma jako jedyna Polka w zespole, wraz z pozostałymi tanecrkami, promowała taniec orientalny i burleskę na całym świecie. W Polsce jest zapraszana przez jednostki kulturalno – oświatowe, dygnitarzy, ambasady, korporacje oraz TV. Prezentuje swoją ogromną pasje szerokiej publiczności. Oto kilka wydarzeń, które uświetniła swoim pokazem:

III i IV Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego – impreza pod patronatem Ministra Obrony Narodowej; I Gala Kobiety Śląska; Wręczenie Nagród Quality; Bal Mercedes Benz; Bal Charytatywny Klubu Rotary (wśród gości m.in. Prezydent Katowic Marcin Krupa); Gala Plebiscytu Dziennika Zachodniego – Eko Kobieta; Muzeum Narodowe we Wrocławiu – otwarcie wystawy ceramiki – departament ds Tunezji; promocja książki Mandagora D. Stasikowskiej-Woźniak; Gala Dress for Success; I, II, III edycja programu Być Kobietą oraz Podróże Kulinarne TVS; Gala BetaMed na zaproszenie Pani Prezes Beaty Drzazgi.

Co znajdziecie Państwo w ofercie ?
Solowe pokazy tańca orientalnego, burleski oraz dodatkowe atrakcje w postaci Shoowroomu, ścianek do zdjęć, sesji zdjęciowych. 

Pokaz tańca orientalnego, czyli pokaz tańca brzucha przywodzący na myśl Baśnie Tysiąca i jednej Nocy. Tajemniczy, kolorowy i bajkowy w swojej oprawie artystycznej. Dynamiczna praca bioder, oraz kontrolowane izolacje ciała, przenikają się ze zmysłowymi ruchami tancerki. Obroty łączą się z baletowymi arabeskami i pięknymi pozami ciała. Elegancja i sensualność tego tańca uświetni każde prestiżowe wydarzenie.


Tabla solospektakularne izolacje w ciele połączone ze zmysłowymi pozami. Ten taniec zawsze zaskakuje gości, wprowadzając ekscytacje i podziw. Tabla Solo, to wulkan energii połączony z precyzją ruchów ciała. Pokaz interaktywny.
Tango OrientSalma zdobyła tytuł 1st Runner Up Oriental Fusion, Vice Mistrzyni Europy 2015.
Pokaz, łączy kroki charakterystyczne dla tanga argentyńskiego z tańcem brzucha.
Klasyczny taniec brzucha połączony z elementami baletu i jedwabnym woalem – romantyczny, emocjonalny, ultra zmysłowy. Wspaniałe show.
Saidi – wesoły, kokieteryjny taniec z laską bambusową.

Shabby (szabi) – doskonałe wprowadzenie do mini warsztatów. Wesoły, dynamiczny, z elementami gry aktorskiej, kobiecy i radosny. Skoncentrowany na interakcji z publicznością.
Taniec z Shamadanem iluminacja światła, którą dopełnia gra na zillach. Tancerka na głowie ma położony metrowy świecznik z 9 długimi świecami. 
Orientalna Fantazjato pokazy z bajecznymi rekwizytami: Skrzydłami Isis, wachlarzami przedłużanymi jedwabiem, oraz z ogromnymi wachlarzami ze strusich piór.

Możesz wybrać tylko jeden pokaz? wybierz Megance, trwa 7 minut.
Różnorodny pod względem tańca i muzyki, tworzący piękną całość.

Dodatkowe atrakcjemini warsztaty taneczne, konkursy z nagrodami, stroje dla gości (dla mężczyzn i kobiet), liczne rekwizyty do zabawy i pamiątkowych zdjęć. Profesjonalna ścianka do zdjęć ze studyjnym oświetleniem.


Pokaz BURLESKi

Salma kusi, bawiąc publizność ze sceny, albo tańcząc wśród niej. Uwodzi tańcem, ruchem i spojrzeniem. Jednak nie rozbiera się do końca. Nie zobaczycie Pańswo gołych pośladków, ani biustu. Każdy występ sygnowany jest elegancją, dobrym smakiem, kunsztem tańca, jak i gry aktorskiej. Salma specjalizuje się w klasycznym nurcie burleski, gdzie króluje dowcip, pikanteria, taniec, stripteas, energia i radość. Pokaz burleski doskonale sprawidzi się na dużej imprezie firmowej, eventach, promocjach produktów, imrezach okolicznościowych, takich jak urodziny czy wesela. Salma częśto gości na typowo „babskich” urodzinach w gronie przyjaciółek, gdzie uczy kobiety Burleskowej Szkoły Uwodzenia, zapewniając wspaniały Showroom, stroje, fotografów, ścianki zdjęciowe, oraz cudowne sesje zdjęciowe.

Każdy z pokazów burleski to opowieść, w którą wciągana jest publiczność, dzięki specjalnej formule pokazu. Każdy rekwizyt, element stroju, to klasa sama w sobie. Kryształy Swarovskiego, koraliki Swarovskiego, stroje szyte są i zdobione przez Salmę. Jeśli chcecie Państwo zaskoczyć swoich gośći bajecznym pokazem, doskonale dobraną muzyką, to zapraszam do współpracy.

O najwyższej klasie pokazów świadczą zaproszenia do współpracy, o których mogliście Państwo przeczytać wcześniej.
Pokaz burleski Salmy, to atrakcja, o której będziecie Państwo długo mówić i wspominać.

„Kicia Psotka” akt z balonami. 
Słodki i zabawny akt inspirowany kocią zabawą z włóczką. Muzyka: Pink Panther.

” The WOMEN „
Salma wciela się w historyczną postać Iren Adler, ukochaną Sherlocka Holmesa.
Klasyczne, trójdzielne burleskowe show. Dodakowo scenografia, oraz oświetlenie na scenie. Romantyczny i seksowny akt elektryzuje kobiecością. Trzy akty, to trzy uzupełniająsce się opowieści z wspaniałą muzyką. Finał, upojny dla zmysłów taniec z ogromnymi wachlarzami ze strósich piór, w kryształowym stroju.
czas trwania: ok 9minut.

„Chicago” pokaz burleski lata 20, lata 30
Ten akt to petarda ! Gorący, seksowny, zadziorny, słodko-pikantny. Interaktywny, najlepiej działający wśród publiczności. Najbardziej oklaskiwany numer z muzyką: ” When You are good to Mama”.


” The Red Shoes” 

Akt utrzymany w stylistyce bump’n’grind. Klasyka gatunku lat 50tych. Najlepsze burleskowe muzyczne hity, porywające publiczność. Historia czerwonych bucików, przeplata się z tanecznymi epizodami. Uwielbiany przez widownie energetyzujący akt,  z finałowym numerem na krześle.
Czas trwania: 8 minut

Great Gatsby – pokaz burleski ” Lata 20 lata 30″ – dostępny od marzec 2019 
Najbardziej dynamiczny i najbardziej zmysłowy wśród wszystkich aktów. Pierwsza cześć to Broadway „Sing sing sing” Beny Goldman, druga to David Rose ” Night Train”. Sam kostium to nie lada gratka. Cudna ogromna suknia, gorset wyszywany 35 tyś kryształów, oraz turbo 4m boa! Akt ultra hot, z elementami tańca na ziemi. Patrząc na ten pokaz, zarumienicie się, jednak nie będziecie mogli przestać patrzeć.

 

 

PLAKATY: