Pokazy taneczne

Salma, charyzma i piękno. Bawi publiczność tańcem, oraz żartem w trakcie mini warsztatów. Pokazy taneczne to elegancja ruchu, kunszt warsztatu tanecznego oprószonego szczyptą pikanterii. Salma czaruje publiczność. Frapuje i magnetyzuje. To esencja kobiecej zmysłowości. Jej ciepło, serdeczność, oraz profesjonalizm jest doceniany przez publiczność i organizatorów. Dodatkowym atutem tancerki są bajkowe stroje i rekwizyty, dodające magii każdemu z jej pokazów.

Salma to międzynarodowa tancerka. Zapraszana przez jednostki kulturalno – oświatowe, dygnitarzy, ambasady, korporacje oraz TV. Prezentuje swoją ogromną pasje szerokiej publiczności. Oto kilka wydarzeń, które uświetniła swoim pokazem:

III i IV Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego – impreza pod patronatem Ministra Obrony Narodowej; I Gala Kobiety Śląska; Wręczenie Nagród Quality; Bal Mercedes Benz; Bal Charytatywny Klubu Rotary (wśród gości m.in. Prezydent Katowic Marcin Krupa); Gala Plebiscytu Dziennika Zachodniego – Eko Kobieta; Muzeum Narodowe we Wrocławiu – otwarcie wystawy ceramiki – departament ds Tunezji; promocja książki Mandagora D. Stasikowskiej-Woźniak; Gala Dress for Success; I, II, III edycja programu Być Kobietą oraz Podróże Kulinarne TVS; Gala BetaMed na zaproszenie Pani Prezes Beaty Drzazgi. Do tego liczne imprezy firmowe i okolicznościowe urodziny, jubileusze, wesela.


Co znajdziemy w ofercie ?
Solowe pokazy tańca orientalnego, burleski oraz dodatkowe atrakcje.

Pokaz tańca orientalnego, czyli pokaz tańca brzucha przywodzący na myśl Baśnie Tysiąca i jednej Nocy. Tajemniczy, kolorowy i bajkowy w swojej oprawie artystycznej. Dynamiczna praca bioder, oraz kontrolowane izolacje ciała, przenikają się ze zmysłowymi ruchami tancerki. Obroty łączą się z baletowymi arabeskami i pięknymi pozami ciała. Elegancja i sensualność tego tańca uświetni każde prestiżowe wydarzenie.


Tabla solospektakularne izolacje w ciele połączone ze zmysłowymi pozami. Ten taniec zawsze zaskakuje gości, wprowadzając ekscytacje i podziw. Tabla Solo, to wulkan energii połączony z precyzją ruchów ciała. Pokaz interaktywny.
Tango OrientSalma zdobyła tytuł 1st Runner Up Oriental Fusion.
Pokaz, łączy kroki charakterystyczne dla tanga argentyńskiego z tańcem brzucha.
Klasyczny taniec brzucha połączony z elementami baletu i jedwabnym woalem – romantyczny, emocjonalny, ultra zmysłowy. Wspaniałe show.
Saidi – wesoły, kokieteryjny taniec z laską bambusową.

Shabby (szabi) – doskonałe wprowadzenie do mini warsztatów. Wesoły, dynamiczny, z elementami gry aktorskiej, kobiecy i radosny. Skoncentrowany na interakcji z publicznością.
Taniec z Shamadanem iluminacja światła, którą dopełnia gra na zillach. Tancerka na głowie ma położony metrowy świecznik z 9 długimi świecami. 
Orientalna Fantazjato pokazy z bajecznymi rekwizytami: Skrzydłami Isis, wachlarzami przedłużanymi jedwabiem, oraz z ogromnymi wachlarzami ze strusich piór.

Możesz wybrać tylko jeden pokaz? wybierz Megance, trwa 7 minut.
Różnorodny pod względem tańca i muzyki, tworzący piękną całość.

Dodatkowe atrakcjemini warsztaty taneczne, konkursy z nagrodami, stroje dla gości (dla mężczyzn i kobiet), liczne rekwizyty do zabawy i pamiątkowych zdjęć. Profesjonalna ścianka do zdjęć ze studyjnym oświetleniem.


BURLESKA

Salma kusi, uwodzi tańcem jednak w aktach nie rozbiera się do końca, choć prezentowane kostiumy, oraz performance są bardzo zmysłowe. Każdy występ sygnowany jest elegancją, dobrym smakiem,
kunsztem tańca, jak i gry aktorskiej. Nie brakuje dowcipu, energii i radości.
Wcielając się w różne postacie bawi się tym, a publiczność bawi się razem z Nią.
O najwyższej klasie pokazów świadczą zaproszenia do współpracy, o których mogliście Państwo przeczytać wcześniej.

„Kicia Psotka” akt z balonami. 
Słodki i zabawny akt inspirowany kocią zabawą z włóczką. Muzyka: Pink Panther.

” The WOMEN „
Salma wciela się w historyczną postać Iren Adler, ukochaną Sherlocka Holmesa.
Klasyczne trójdzielne burleskowe show. Scenografia na scenie. Dodatkowe oświetlenie.  Romantyczny i seksowny akt elektryzuje kobiecością. Finał, upojny dla zmysłów taniec z ogromnymi wachlarzami, w kryształowym stroju.
czas trwania: 6 minut.

„Chicago” pokaz burleski „Lata 20”
Ten akt to petarda ! Gorący, seksowny, zadziorny, słodko-pikantny. Interaktywny, najlepiej działa wśród publiczności. Najbardziej oklaskiwany numer z muzyką: ” When You are good to Mama”.


” The Red Shoes” – 

Akt utrzymany w stylistyce bump’n’grind. Klasyka gatunku. Najlepsze burleskowe muzyczne hity, porywające publiczność. Historia czerwonych bucików przeplata się z tanecznymi epizodami. Uwielbiany przez widownie energetyzujący akt,  z finałowym numerem na krześle.
Czas trwania: 8 minut

 

Great Gatsby – pokaz burleski ” Lata 20 lata 30″ – dostępny od l1 uty 2019 
Najbardziej dynamiczny i najbardziej zmysłowy wśród wszystkich aktów. Pierwsza cześć to Broadway „Sing sing sing” Beny Goldman, druga to David Rose ” Night Train”. Sam kostium to nie lada gratka. Cudna ogromna suknia, gorset wyszywany 35 tyś kryształów, oraz turbo 4m boa! Akt ultra hot, z elementami tańca na ziemi.

PLAKATY: