Pokazy taneczne

Salma to charyzmatyczna, ciepła osobowość sceniczna, w mgnieniu oka zjednująca sobie publiczność.  Jej pokazy naznaczone są elegancją, profesjonalizmem oraz umiejętnym dobraniem repertuaru muzycznego do charakteru danego eventu. Nie zależnie od tego czy będzie to kameralna czy tez widowiskowa scena, Salma za każdym razem ujmuje publiczność. Frapuje i magnetyzuje tańcem, strojami, bije od niej blask i pewność siebie. Salma jest zapraszana na prestiżowe imprezy kulturalne oraz na gale towarzyszące wydarzeniom rangi państwowej. Salma występuje na licznych eventach u boku wspaniałych artystów na terenie całej Polski i Europy.
Jest doświadczoną tancerką i partnerką w biznesie. Salma nie jest „gwiazdą” z wymaganiami, tylko rzetelnym i profesjonalnym podwykonawcą lub głównym wykonawcą na danym evencie. Oto niektóre z wydarzeń, na których zatańczyła Salma:

· III Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej;
· wręczenie nagród Quality 2016, MOK Radlin;
· IV Krajowe Forum Kierowników Jednostek Informacyjnych;
· Festiwal Podróżniczy rok 2008 – 2010;
· Program „ Być Kobietą” I i II edycja TVS;
· Wielka Biesiada Śląska;
· Program „ Podróże Kulinarne „ TVS;
· Got to Dance, TV Polsat;
· Jubileusz dzielnicy Bogucice, 665 lecie, impreza pod patronatem Prezydenta Katowic;
· Muzeum Narodowe we Wrocławiu – otwarcie wystawy ceramiki Tunezyjskiej, Departament ds. Tunezji;
· VIII Forum Pełnomocników ds. OIN;
· I Gala Kobiety Sukcesu Śląska;
· Gala B.P Selectours w Teatrze Nowym w Zabrzu;
· otwarcie Domu Mody Fulara & Żywczyk w Katowicach;
· IV Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej,
· XVI Bal Charytatywny Klubu Rotary wśród Szacownych Gości m.in. Prezydent Miasta Katowic Marcin Krupa,
· Bal Mercedes-Benz;
· promocja książki ” Mandagora” Doroty Stasikowskiej-Woźniak;
· finał programu „Być Kobietą” III edycja TVS;
· VII Gala Dress for Success Poland 2016;
· Gala Plebiscytu: „Eko-Kobieta” Dziennika Zachodniego 2016;
· Gala Eko-Kobieta Będzin;
· Gala Eko-Kobieta Częśtochowa;
· Gala Eko- Kobieta Jastrzębie;
· Gala Eko-Kobieta Radlin.|


TANIEC ORIENTALNY
· 
taniec orientalny klasyczny – piękny taniec orientalny łączony z elementami baletu, rumby orientalnej czy walca arabskiego,
· tango orientalne – połączenie tańca brzucha i tanga argentyńskiego; pełne pasji i ekspresji,
· orient flamenco – ognisty i temperamentny pokaz połączenia dwóch żywiołów: gitary i rytmu arabskiego,
· orient fantasy skrzydła Isis –  bajeczny ruch skrzydeł dający efekt lejącego się złota, wtapiającego się w dźwięki muzyki.
· taniec z Shamadanem – trzymający w napięciu taniec, opierający się na balansie. Tancerka na głowie ma położony metrowy świecznik z 9 długimi świecami. zachwycająca iluminacja światła, którą dopełnia gra na zillach;

262103_1782434684053_4754319_n

 

  • drum solo – taniec dynamiczny, widowiskowy, energetyczny do bębnów, w którym tancerka z ogromną precyzją oddaje rytm, każdą częścią swojego ciała z osobna.
  • pop orient – pokaz tańca połączony z zabawą i warsztatami z gośćmi
  • taniec z woalem – „rozpływający się” w powietrzu jedwabny materiał. Tańczący z muzyką rekwizyt, przybiera coraz to nowe aerodynamiczne formy w powietrzu.
  • taniec z wachlarzami –  taniec z wachlarzami przedłużanymi 1.80 cm jedwabiem.
    · saidi – wesoły taniec z laską, z gatunku folklor

BURLESKA
 „Spektakl Kobiecości” pobudza wyobraźnie, nie ukazując prawdziwej nagości. Pełne gracji i wdzięku pokazy, przeniosą Państwa zmysły do krainy kokieterii, seksapilu i ultra kobiecości. Każdy występ sygnowany jest elegancją, dobrym smakiem oraz kunsztem tańca, jak i również gry aktorskiej. Goście bawią się razem z Artystką, uczestnicząc w tanecznej opowieści z humorem i nutką pikanterii w tle.
O najwyższej klasie pokazów świadczą zaproszenia do współpracy, o których mogliście Państwo przeczytać wcześniej.
Oto opisy poszczególnych pokazów:

„Kicia Psotka” film  ukazuje improwizację taneczną
Pokaz utrzymany w klimacie figlarnej zabawy, do której włączana jest bezpośrednio publiczność.
Artystka prócz balonów na scenie ma ze sobą dużą piłkę do zabawy oraz małą sofę.
• kiedy najlepiej sprawdzi się ten pokaz ?
 „Kicia Psotka” będzie czarującym  towarzyszem tortu. Podczas urodzin bądź jubileuszy, firmowych bądź okolicznościowych.
Pokaz idealnie sprawdzi się na dużej scenie jak i w kameralnej restauracji. Artystka po skończonym show może wnieść tort lub być jego ozdobą. Może też wręczyć kawałki tortu najważniejszym gościom podczas eventu. Raczej jako pokaz dodatkowy, nie główny.

” The WOMEN „ film  ukazuje zaledwie dwie minuty z całego show
Salma wciela się w postać dominy Ireny Adler, ukochanej Sherlocka Holmesa. Show składa się z trzech części: pokój tortur, taniec zmysłów oraz taniec z wachlarzami ze strusich piór. Pokaz jest wyrafinowany, ekscytujący i podniecający, ponieważ publiczność zostaje wciągnięta
w opowieść o dominie. Dodatkowym atutem pokazu są bajeczne, teatralne kostiumy. The Women to pokaz, w którym zostaje nawiązana nić porozumienia z widzami. Charakterystyczne dla widzów są zachowania: duże oczy, wzdrygnięcia, chichoty i gęsia skórka.

„Kabaret” film
Pokaz odbywa się jako połączenie animacji i tańca lub samej animacji, którą widzicie Państwo na filmie.
Kostium jest zaprezentowany na zdjęciach poniżej.
· kiedy najlepiej sprawdzi się ten pokaz?
Pomiędzy pokazami na imprezach firmowych (impreza integracyjna) i imprezach okolicznościowych, a także weselach. Salma po pokazie prowadzi warsztaty ubrane w dobry humor, kokieterię i luz, który sprzyja wspólnej zabawie …. Salma dodatkowo dysponuje licznymi rekwizytami do wspólnej zabawy: satynowe rękawiczki, pióra boa, wachlarze z piór oraz gorsety w rozmiarach od xs-6xl,  kabaretowe kapelusze, koronkowe maski. Z przyjemnością przebierze Państwa gości.

” Uciekająca Panna Młoda”
Show zabiera widzów w podróż przez największe i najlepsze burleskowe utwory muzyczne. Pokaz jest tak skonstruowany, by zabawa z publicznością była integralną częścią show. Zdjęcie poszczególnych warstw stroju odsłania nowe oblicze burleski. Dynamiczny i kolorowy pokaz jest wisienką na torcie każdej imprezy. Salma miała wielokrotnie przyjemność występowania z tym show, także na weselach.

” Wielki Gatsby „- wkrótce nowe show będzie dostępne
Przepych to czego można się spodziewać po ” Wielkim Gatsby”. Salma zabiera publiczność w świat zabawy i przepychu lat XX. Absolutnie fantastyczne lśniące stroje ( buty, gorset, suknia to ponad 10 tyś czerwonych koralików), muzyka i ponownie złota trójka! 1. Porywająca muzyka i pokaz tańca 2. Pikantnie i z klasą  3. … zdradzimy jedynie, że show zakończy pokaz, niczym z Folie Bergere
( ogromne 4m boa ) będzie się działo !!! zapowiedź sukni w galerii.

 

” Coś wysublimowanego „ Bywają okazje, gdzie odważne stroje z tańca brzucha czy burleski nie są spójne z zamysłem eventu.
Dlatego też proponujemy Państwu wspaniały taniec z ogromnymi wachlarzami ze strusich piór w eleganckich, równie teatralnych sukniach.   Muzyka: Frank Sinatra, Dean Martin, Tonny Bennett, Rey Conniff itd. Salma może zatańczyć przy akompaniamencie muzyki na żywo, jako zawodowa tancerka nie potrzebuje dodatkowych prób z muzykami. Polecamy Państwa uwadze, także taniec z metrowym świecznikiem na głowie, iluminacja światła zachwyci i zaskoczy Państwa gości. Uwiedzie zmysły gości również taniec z woalowymi wachlarzami oraz jedwabnymi woalami.

 

 

PLAKATY: