Wieczór Panieński Katowice

Jedyna tak atrakcja na Śląsku, i w Polsce. Niezależnie od tematu, jaki wybierzecie, bawić będziecie się w studio tańca, którego aranżacja zachwyci was już od wejścia. 40 tys płatków róż, Burleskowy Showroom kostiumy, akcesoria i rekwizyty do zabawy. Pani Młoda poczuje się wyjątkowo, a wieczór będzie zabawny, spontaniczny i wesoły. Toast wzniesiecie szampanem, pijąc z kieliszków zdobionych płatkami róż, kryształami bądź perłami. Są świece, kwiaty, liczne atrakcje wizualne. Piękne pamiątki dla Pani Młodej, oraz całego orszaku. Zabawę poprowadzi Salma Marta Galewska, zawodowa tancerka burleski, tańca brzucha, life coach. Trenerka uwodzenia. Salma pokarze Wam jak obudzić w sobie kokieterię , sensualność, oraz kobiecy czar. Gest, ruch, oraz spojrzenie, które magnetyzuje, to sposób na odświeżenie relacji, a także cenna umiejętność wyjścia z humorem, z patowej sytuacji. Wieczór Panieński to idealny moment na odkrycie nowych sposobów uwodzenia, tak aby wyszło pięknie, zmysłowo i z klasą, z odrobiną pikanterii. Każdy wieczór jest spersonalizowany. Wszystko podane jest lekko zabawnie z humorem, i z żartem. Gwarantujemy, że będziecie płakać ze śmiechu.

 Salma pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Wieczorów Panieńskich, oraz Burleskowej Szkoły Uwodzenia. Podczas WP jestem Gospodynią, dbającą o swoich gości, aby im niczego nie zbrakło. Moja przygoda z WP zaczęła się od organizacji panieńskiego, mojej przyjaciółce Kasi. Wertując internet szukałam wyjątkowej atrakcji, która odróżniłaby panieński od zwykłego babskiego wypadu. Znalazłam wiele inspiracji starych jak świat. Wtedy narodził się w mojej głowie pomysł na stworzenie Burleskowej Szkoły Uwodzenia. Połączenie elegancji,wdzięku, psychologii uwodzenia, komunikacji, seksapilu, cech charakteru danej osobowości. Panieński to idealny moment na taką atrakcje. Pani Młoda i cały orszak bawią się, równocześnie ucząc się nowych rzeczy o sobie. Ważne jest, aby wiedzieć jakie komunikaty wysyłasz mężczyźnie. Co mówisz do niego i jak to robisz ? Jesteś wtedy matką czy kochanką?

Bawiło się ze mną już kilka tysięcy kobiet z całej Polski, a nawet kilku państw Europy m.in. : Włoch, Niemiec, Hiszpanii i UK. Najważniejsze jest dla mnie, wasze cudowne samopoczucie, szampańska zabawa i wspaniałe wspomnienia tej nocy. Bo jak mawiał P.T Barnum: „Sztuka uszczęśliwiania ludzi jest najcenniejsza”.

Każda Pani Młoda otrzymuje: imienny certyfikat zdobiony kryształami, oraz pamiątkową kartę gości.
Każdy WP wznosi toast szampanem, który czeka schłodzony, w kubełku z lodem.
Są też zapewnione napoje bezalkoholowe. 

Co mnie wyróżnia ? Nie chcę wprowadzać nadęcia, ale jednak profesjonalizm. Ogromne doświadczenie, zaangażowanie i dbałość o detale. Klimat i atmosfera jaką tworzę, bajkowa aranżacja wnętrza gwarantują niezapomniane emocje i wspomnienia.  Zaskakujące atrakcje wizualne sprawiają, że przenosisz się do Disneyland’u wieczorów panieńskich, gdzie znajdziesz absolutnie wszystko. Showroom z profesjonalnymi gorsetami modelujących sylwetkę. Widziałam wiele spektakularnych, zmysłowych metamorfoz! Czasami dziewczyny „boją” się gorsetów. Mają opór, finalnie same nie wierzą jak świetnie się czują i wyglądają. Uwaga: to nie jest seksowna bielizna, to prawdziwe, sznurowane gorsety z fiszbinami. Każda kobieta wybiera fason jaki chce. Jest ich ponad 100, w roz. 34-50. Wizerunek burleskowej tancerki dopełnią: wachlarze z piór, rękawiczki w różnych kolorach i rozmiarach, cudne nakrycia głowy, halki. Przepych strojów do tańca brzucha, też potrafi zawrócić w głowie. A urocze stroje do programu:”Dirty Dancing, by like Baby”nadadzą filuterności każdej z Was. Dzięki temu możesz na 100% wcielić się w postać femme fatale, albo słodkiej uwodzicielki. Moje programy zaskakują tancerki i najbardziej wymagające kobiety.

Budujecie razem wspomnienia
Jakie one będą ? unikalne i to jest gwarantowane! Organizowane przeze mnie WP to SHOW, skoncentrowane na uczestniczkach. Formuła jest jedyna taka, w całej Polsce, zastrzeżona w Urzędzie Patentowym. Poza tym, dopiero kilka tysięcy kobiet się u mnie bawiło. 80% WP odbywa się z polecenia, 5% to panny młode, które kiedyś były gośćmi a teraz wracają ze swoimi orszakami. Pozostałe 14% to moja oferta znaleziona w internecie, to może będziecie właśnie Wy ? 1% wygrywa wieczory panieńskie oraz inne atrakcje podczas konkursów kliknij tutaj FB

 Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas  bawi się ze mną wiele fajnych, roześmianych babek. Każdy wieczór jest spersonalizowany i wyjątkowy, pod wieloma względami. Bawią się u mnie różne kobiety, dojrzałe i młode. Wysokie i niskie. Ekstra slim i te, o pięknych bujnych kształtach. Odwiedzają mnie kobiety, które wiedzą, że ich wizerunek nigdy nie ujrzy światła dziennego. I nie padną żadne nazwiska, stanowiska czy tytuły. Wszystkie czują się swobodnie i komfortowo. Zdjęcia, oraz opinie publikowane są za wcześniejszą zgodą.

Są też dodatkowe usługi:
foto reportaż: 70 zł – 15 zjęć lub 50 zdęć – 150 zł
film z WP: 50 zł

Pytacie do kiedy się decydować ? to od Was zależy.
Czasami termin jest długo wolny po czym, w przeciągu kilku godzin sprzedaje się cały weekend.
Mamy już rezerwacje na 2020 rok. 

Program

cena

cena za kolejną osobę

czas trwania od wejścia do wyjścia

Strzał w 10 !
max dla 18 osób

650 zł do 8 osób

80 zł

60 minut

Sugar Baby
max dla 18 osób

699 zł do 7 osób

99 zł

80 minut

Cherry Lady
max do 15 osób

1020 zł do 7 osób

145 zł

120 minut

My VIP Night

 

1600 zł do 4 osób

400 zł

 od ilości osób

 

My 4 i Młoda

 650 zł 5 osób

——

90 minut

 REZERWACJA
Dbając o jakość prowadzonych WP, w soboty przewidujemy cztery panieńskie, pomiędzy godz. 10.00 a 24.00. Dlatego warto zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem.
Poniedziałek, wtorek, środa, czy czwartek to też dobry dzień na WP.
Rezerwacja terminu poprzez wpłatę 550 zł zadatku, potwierdzenie proszę wysłać na wpkatowice@gmail.com

Marta Galewska MBank 73 1140 2004 0000 3302 7519 3528
tutułem: warsztaty: dzień/godzina/wybrany program/liczba osób
W razie pytań, proszę czuć się swobodnie i dzwonić:  609-734-574


WP AgnieszkaOpinia Świadkowej Pani Marty Gabryś:
„Jako świadkowa stanęłam przed wyzwaniem zorganizowania niezapomnianego wieczoru panieńskiego spersonalizowanego pod moją przyjaciółkę – Pannę Młodą. Kiedyś współpracowałam z Salmą i od razu pomyślałam, że jeśli chodzi o wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, pełny pikanterii połączonej ze słodyczą i ciągłym uśmiechem wieczór panieński to tylko Salma potrafi pomóc. Salma jest osobą pełną naturalnego wdzięku i charyzmy, która potrafi nawiązać nić porozumienia z dokładnie każdym typem charakteru i dostosować lekcje uwodzenia pod konkretny typ osoby. Wieczór panieński udoskonalony lekcją burleski w wykonaniu Salmy okazał się strzałem w dziesiątkę i zachwycił każdą dziewczynę, od tych energicznych po skryte. Dziewczyny jeszcze dwie godziny dyskutowały na temat Ciebie i tej lekcji (w samych superlatywach)”


Opinia Świadkowej Dominiki Hajduk:
Szczerze polecam burleskową szkołę uwodzenia jako atrakcję na wieczór panieński! Wszystkie bawiłyśmy się świetnie, a przede wszystkim uśmiałyśmy się do łez wystylizowane na tancerki burleski ucząc się „kocich ruchów „ i sekretów uwodzenia 😀 w formie zabawy z kupą śmiechu w pięknie zaaranżowanym studio! Pani młoda zachwycona niespodzianką 😀 Dziękujemy Pani Marcie za fantastyczną zabawę jej empatię, podejście i zaangażowanie!


Opinia organizatorki P. Violetty Sznapki:
Oryginalny pomysł na wieczór panienski pozytywnie zaskoczy nawet bardzo wymagajace dziewczyny. Kwidesencja kobiecosci uzupelnione bogata gama rekwizytow z mienionych epok przygotowanych przez Salme, wspaniala artystke, tancerke, trenerke, prowadzaca Szkole Tanca. Czas szampanskiej zabawy, radosnego odkrywania swojej zmyslowosci i cenne rady- jak uwodzic mezczyzne oraz pamiatka w postaci wyjatkowych zdjec zachwyci kazda panne mloda. Goraco polecam!!!


Opinia uczestniczki P. Agnieszki Jurg:
Byłam u pani Marty na lekcji burleski w ramach wieczoru panieńskiego koleżanki. Niezwykłe doświadczenie! Zajęcia poprowadzone lekko, z poczuciem humoru i dużym smakiem! Wszystkie dziewczyny się dobrze bawił i skorzystały (nie tylko one, ale mężowie też). Polecam serdecznie!

 


Opinia Pani Beaty Szczerby świadkowej i organizatorki:
„Wrażenia Kasi i wszystkich dziewczyn są bardzo pozytywne.
Jednogłośnie stwierdziłyśmy, że kurs burleski był wspaniały. Bardzo fajnie poprowadzony z dużym poczuciem humoru, na czym mi właśnie zależało. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę a Kasia z pióra boa.” 


Opinia organizatorki Pani Agnieszki Kopczyk:mde
Było idealnie pod każdym względem! Począwszy od kontaktu z p.Martą, przez pięknie udekorowaną salę, super atmosferę, po perfekcyjne poprowadzenie zabawy. Na miejscu zostałyśmy poczęstowane szampanem, każda z nas mogła wybrać sobie gorset lub inne akcesoria, a na końcu robiłyśmy zdjęcia. Wszystkie dziewczyny były zachwycone! Rewelacyjna zabawa. Niezapomniany wieczór. Polecam! 

 


Opinia organizatorki Pani Kamili Smulskiej: 
Burleskowa Szkoła Uwodzenia, Wieczór Panieński inny niż wszystkie! Duża dawka humoru i zabawy. Pani Marta prowadząca, nasz stres i kompleksy zostawiła za drzwiami. Każda z uczestniczek, nie tylko Pani Młoda, znalazła w tym show coś dla siebie- zajęcia godne polecenia, na poziomie, pozwalają inaczej spojrzeć na męski punkt widzenia i to wykorzystać!
zobacz film: https://www.facebook.com/pg/wieczorpanienskikatowice/videos/?ref=page_internal


10679693_753420534713977_2103302783686269508_oOpinia organizatorki Pani Marioli Piszczałki:
” Chciałyśmy bardzo podziękować za ten wieczór! Agnieszka po raz pierwszy zobaczyła, że może być uwodzicielką.  
Poczucie humoru i triki, których nas nauczyłaś będziemy wykorzystywać.
Stwarzasz luźną atmosferę i dzięki temu łatwiej nam było to wszystko przyswoić.

Dziękujemy i polecamy. Świetna zabawa” 


Opinia Jagody G. organizatorki i świadkowej:hen-party-181
” Ten wieczór panieński był wspaniały, bąbelki i pokaz burleski. Genialnie. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Mnie osobiście bolał brzuch ze śmiechu. 
Dużo piór, brokatu, dobrego humoru i widać doświadczenia w pracy przy tego typu imprezie. PS: brokatowy tatuaż Majka zrobiła tak jak mówiłaś… PM był mega pozytywnie zaskoczony! Dzięki i polecam” 


Opinia Pani Moniki Majer organizatorki WP:13055058_10206284063083877_4047982563587168219_o
” Kurs Pani Salmy, pt: „Lekcja uwodzenia – Burleska”, bardzo nam się podobał. Lekcja została indywidualnie dopasowana do grupy. Uczestnicy oraz panna młoda bardzo dobrze się bawili. Współpraca z Panią była przyjemnością, a jej profesjonalne podejście do klienta ułatwiło organizację tego wyjątkowego wieczoru. Myślę, że panna młoda, jak i reszta grupy, wykorzysta kilka sztuczek, które zostały zaprezentowane podczas kursu. Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Marcie za świetną zabawę oraz za doskonałą atmosferę podczas wieczoru panieńskiego.” 


WP KarolinaTo był energetyczny WP, oto opinia Pani Kariny organizatorki o WP:
„Wszystkie dziewczyny były zachwycone tymi zajęciami. Przyszła Panna Młoda czuła się wyjątkowo wyróżniona, a forma zajęć idealnie odpowiadała jej charakterowi.Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu wszystkich uczestniczek WP.” Ja również świetnie się bawiłam, niesamowita energia, radość 18 stu Pin Up Girls

 


Opinia Pani Aleksandry Konopy uczestniczki WP:13323257_1086492651406762_6278897553937922800_o
„Razem z koleżankami byłyśmy na burlesce u Pani Marty Galewskiej. Ta lekcja dużo mi dała. Pomogła mi odkryć w sobie prawdziwą kobietę. Pokazała mi jak można pokazać swój wdzięk i urok nie będąc wulgarną. Dzięki tej godzinnej lekcji uwodzenia, wiem jak w przyszłości uwodzić mojego przyszłego mężczyznę. Wiem co zrobić by być tą pikantną słodką dziewczyną w oczach mojego wybranka. Podziwiam Panią Martę za to co potrafi robić z ciałem i potrafi przekazać to dobrą drogą innym kobietą. 🙂 Jest mi ogromnie miło, że mogłam uczestniczyć na Pani zajęciach, chociaż nie ukrywam, iż byłabym chętna na powtórkę 🙂 ”  


P1090770 (2)

Opinia Świadkowej Pani Justyny:
Salma dziękuję za ten wieczór!!! Wieczór burleski z nutką uwodzenia przypomniał nam, że ‚hello’ jesteśmy kobietami i posiadamy moc kokieterii i uwodzenia 😉 A często w amoku codziennych obowiązków, pracy, dzieci itd zapominamy o tym. Przypomniałaś nam to i pokazałaś jak uwodzić i być sexy jednocześnie nie będąc wulgarną. Triki, których nas nauczyłaś pozwoliły nam odświeżyć nasze związki i być bardziej delikatną, subtelną kobietą, ale też i taką, która wie jak rozmawiać ze swym mężczyzną (nie tylko słowami) aby postawić na swoim. Wszystkie byłyśmy zachwycone zajęciami!! Od samego wejścia czułyśmy się wyjątkowo, gdy do sali prowadziły nas świece i płatki róż 🙂 Dziękuję Salmo jeszcze raz w imieniu całej naszej gromadki wieczoru panieńskiego Ani.


Opinia Uczestniczki WP: 
Wieczór z burleską był dla mnie pracą nad moim ciałem a przede wszystkim nad głową.. Jednocześnie świetnym sposobem poznania 17880034_1412332315489459_5220386384333250869_oswojej osobowości (sex appeal), odkryciem wewnętrznych pokładów kobiecości ale i akceptacją siebie w aspektach dla których krytyka wewnętrzna jest największa… Dalszy przebieg wieczoru zaowocował w większą ekspresję, wiarę w siebie oraz szczyptę odwagi wobec męskiego otoczenia jak na wieczór panieński przystało. Wieczór z burleską jako początek imprezy panieńskiej to strzał w dziesiątkę. Pani Marto – dziękujemy! 🙂
Tutaj Panna Młoda powróciła po raz drugi – tym razem jako Gość Honorowy. 


Opinia przyszłej Panny Młodej:hen-party-181
 Było cudownie!!! właśnie o to nam chodziło. Miało być trochę sexy, trochę śmiesznie a trochę poważnie i doskonale się to Pani udało. Świetnie się wszystkie bawiłyśmy, i choć każda z nas trochę inaczej, Pani fantastycznie potrafiła nas „scalić”.  Praktycznie każda z nas otrzymała jakąś osobistą uwagę. Biorąc pod uwagę, krótki czas jaki u Pani spędziłyśmy były bardzo trafne. Jest Pani świetnym obserwatorem. Jestem pewna, że potrafiłaby Pani na kolejnych zajęciach wydobyć z nas drzemiący sex appeal. Już  mam ochotę na powtórkę. Na pewno będę polecać Panią i Pani akademię. Dziękuję bardzo i życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam Monika Bednarczyk P.S właśnie oglądam szale z boa 🙂  Opinia Weroniki Kolarczyk siostry i organizatorki: 

Wieczór panieński z burleską to strzał w dziesiątkę. Wszystkie dziewczyny bawiły się znakomicie – Panna Młoda zachwycona. Zapalone świece na wejściu oddały klimat tajemniczości, a stroje pomogły odnaleźć kobiecość. Oczywiście dziękujemy bardzo za tak miłe ugoszczenie. Naprawdę było super! 🙂
zobacz https://www.facebook.com/pg/wieczorpanienskikatowice/videos/?ref=page_internal


Opinia Siostry Panny Młodej Agnieszki Szajwaj: sdr
Mimo początkowego skrępowania i obaw Burleskowa szkoła uwodzenia okazała się hitem. Wszystkie dziewczyny były pod ogromnym wrażeniem umiejętności Pani Marty i tego w jaki sposób poprowadziła dla nas zajęcia, dzięki którym zobaczyłyśmy jak być kobiecą i sexy w życiu codziennym. Panna Młoda była zachwycona swoim WP, który będzie jeszcze dłuuugo wspominać. Dziękujemy!!!
zobacz https://www.facebook.com/pg/wieczorpanienskikatowice/videos/?ref=page_internal

 


davOpinia organizatorki Marii Usnacht: 
Podczas Wieczoru Panieńskiego wszystkie dziewczyny świetnie się bawiły. Dzięki indywidualnemu podejściu do grupy, podczas lekcji każda z nas mogła poczuć się wyjątkowo! Gorąco polecam.
zobacz https://www.facebook.com/pg/wieczorpanienskikatowice/videos/?ref=page_internal

 


dav

Opinia Panny Młodej Pani Anny P. 
(…) Jeśli chodzi o moje odczucia WP, jak również pozostałych koleżanek (bo długo rozmawiałyśmy o spotkaniu), to jesteśmy zachwycone.
Dla mnie osobiście było to niesamowite przeżycie, zaskoczenie, również zabawa, ale przede wszystkim, co mnie zaskoczyło olbrzymia świadomość samej siebie, swojej seksualności i jak się okazuje nieśmiałości (to było dla mnie dużym zaskoczeniem).
Bardzo chciałabym wiele pomysłów przenieść na życie osobiste, natomiast mam dużą obawę czy będę potrafiła? Aranżacja wnętrza również była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem i sprawiła mi niewiarygodną przyjemność. Jeśli chodzi o cały przebieg WP i Pani osobę…. to tak jak wspominałam jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani osobowości, sposobu przekazu, pasji i zaangażowania w to co Pani robi, że bardzo trudno przekazać mój podziw w kilku słowach…. ”
zobacz film: https://www.facebook.com/pg/wieczorpanienskikatowice/videos/?ref=page_internal

Opinia Panny Młodej P. Martyny Kasperczak: 
Kobiecość, seksapil i ani odrobiny kiczu! Dziewczyny idealnie trafiły w mój gust, a p. Marta dołożyła wszelkich starań, by każda z nas nauczyła się jak sobie kierować mężczyznami, by nawet tego nie zauważyli 😉 Sama oprawa spotkania to strzał w dziesiątkę – każda z nas poczuła się wyjątkową, a rozmowy i dobry humor dotąd nas nie opuściły! Jeśli w dalszym ciągu się zastanawiacie nad wyborem – spójrzcie tylko na twarze wszystkich tych „kokietek”, które widać na zdjęciach 🙂 Fantastyczny sposób na Wieczór Panieński inny niż wszystkie!


Oto galeria wieczorów panieńskich z 3 lat, działo się 🙂