Impreza Rozwodowa Katowice

Rozwiodłaś się ? albo twoja siostra, najlepsza przyjaciółka czy też koleżanka z pracy ?
Po czasie pełnym emocji i lekcji życia, której nie wymyślił by najlepszy strateg …  przyszedł czas, abyś wyszła ze swojej wieży, strzepnęła goryczkę z ramion i włożyła najlepszą parę szpilek. Mam trzy propozycje, które postawią Cię na nogi !  
taniec – kobiecość – coaching
Wybierz jedną z nich albo wybierz 2w1. Jak ? łącząc taniec z coachingiem albo BSU z coachingiem.

 

Salma Marta Galewska – przeczytaj więcej w zakładce Salma. 
Jak to wygląda? 

Od samego wejścia wita Was droga usłana tysiącami płatków róż, oświetlonych ponad setką migoczących świec. Ta bajkowa aura prowadzi do holu studia tańca, gdzie wita Was Salma. Wznosimy toast, jest też czas, aby coś zjeść np: tort albo owocowe szaszłyki. Wszystko przystrojone jest w świece, kwiaty, liczne ozdoby nadające klimatu i charakteru, przy wybranym temacie zabawy. Przebieramy się w stroje lub wybieramy rekwizyty do zabawy. Następnie realizowany jest program. Na końcu jest czas na zdjęcia, wręczanie pamiątkowego certyfikatu Maestrii Kobiecej Zmysłowości (ewentualnie prezentów od grupy) oraz przypudrowanie noska.

Co jest w cenie? 
Materiały dydaktyczne (coaching) oraz wszystkie rekwizyty taneczne tj: satynowe rękawiczki, kepi, gorsety, koszule, krawaty, cekinowe i brokatowe kapelusze, wachlarze z piór, pióra boa, koronkowe maski, chusty do tańca brzucha, woale, woalowe wachlarze, kolie, orientalne ozdobniki na głowę, spódniczki do tańca hula, naszyjniki kwiatowe do hula, korony kwiatowe do hula, krzesła.
Toast wznosicie szampanem lub winem: różowym, czerwonym lub białym. Film nakręcony kamerą HD i zmontowany profesjonalnie wg życzeń grupy. Zdjęcia pamiątkowe, certyfikat. Sztućce, porcelanowa zastawa, szklane kieliszki. Profesjonalna organizacja, dbanie o detale. Wiedza i doświadczenie osoby prowadzącej.

Czy jest coś jeszcze ? 
Można dokupić:
– sesje zdjęciową, w czasie zabawy na sali tanecznej hol, zamienia się w studio foto. Wykonywane są zdjęcia grupowe i pojedyncze.
– coaching – sesje indywidualne cztery lub więcej, trwających 60 minut każde. Temat, wskazany przez coache (lub tematy ze sztuki uwodzenia oraz wybrania odpowiedniego mężczyzny jako swojego nowego partnera, czy wiesz kogo chcesz zaprosić do swojego życia?)

Ile to kosztuje ?
Cena jest kalkulowana indywidualnie w zależności od ilości osób uczestniczących, czasu trwania jak też tematu.
Pytając o wycenę podaj datę, liczbę osób i wybrany temat.

Jak dokonać rezerwacji?
poprzez wpłacanie pełnej należności na poniższe konto bankowe:
Adam Galewski, F.R.B Gips System
MBank: 73 1140 2004 0000 3302 7519 3528
tytułem: imię i nazwisko wolnej kobiety 😀 oraz data


Projekt Burleskowej Szkoły Uwodzenia oraz Programu Bogini jest własnością firmy F.R.B Gips System, Marty Galewskiej.
W przypadku powielania pomysłu będą miały zastosowania postanowienia KK i KC.
Warunki uczestnictwa:
1. Przesłanie na adres mailowy swojego zgłoszenia zawierającego dane kontaktowe oraz potwierdzenie przelewu na konto bankowe.
2. Wysłanie pieniędzy jest jednoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa w IR.
3. Rezerwacja terminu IR dokonana jest po otrzymaniu wpłaty.

Odwołanie udziału w IR przez Uczestniczkę:
1. Przy rezygnacji wpłacone pieniądze przepadają.
2. Istnieje możliwość zmiany terminu. Zmianę należny zgłosić najpóźniej do 14 dni przed rozpoczęciem IR, na adres mailowy stosalma@gmail.com po tym czasie zmiana nie będzie możliwa. W związku ze zmianą terminu będzie doliczana opłata za wynajem studia tańca. Nowy termin zostanie dopasowany do wolnych godzin w grafiku organizatora.

Odwołanie IR przez organizatora:
1. W przypadku odwołania IR przez organizatora, otrzymasz całkowity zwrot kosztów maksymalnie do 7 dni po terminie odwołania warsztatów.